UstaOkey.net farkı

Ana Sayfa » Genel » UstaOkey.net farkı

Selam sevgili dostlarımız . Artık internetten okey oynayanların hiç unutmadıkları bir isim oldu usta okey . Yıllardır aynı azim ve hevesle hız kesmeden size hizmet etmeye çalıştık . Köklü bir site olarak bu işin ehli olduğumuzu ispatladık . Yıllara meydan okurken yerimizde saymadık ve sürekli yenilikleri takip ederek gelişimimizi sürdürdük . Malumunuz teknoloji yerinde saymıyor , her gün yeni bir icat yada değişik bir sistemle karşılaşıyoruz . Özellikle yazılım alanında genç beyinlerin yaptıkları çalışmalar takdire şayandır .

Yeni nesil okey yazılımına duyduğumuzu anladığımız zaman hemen işe koyulduk . Elimizdeki ve piyasadaki mevcut okey oyunu sistemindeki aksaklıkları , hataları ve oyunu bize zehir eden olumsuz her uygulamayı analiz ettik . Bu insanların karşısına ( yani sizin karşınıza ) , işe yarar bir sistemle çıkmak istedik . Bizim yıllardır edindiğimiz tecrübe , sanal okeydeki ustalığımız genç girişimcilerin beyinleriyle birleşti ve ustaokey.com u hazırlayarak , Türkiye nin en kaliteli okey yazılımını yapmış olduk . Sakın yanlış anlamayın , okey oyununa yeni kurallar getirmedik yada oynama şeklinde bir değişiklik yapmadık . Bu bizim haddimiz değildir . Biz tutku.com ile birlikte yeni bir platform hazırladık . Oyunun temeli , oynanışı aynı değişen tek şey java yerine flash tabanlı bir yazlım yapmaktı . Bu sayede facebooktan , mobil cihazlarda ve webden giriş yaparak okey oynayabilirsiniz .usta net

Tutku.com okeyi en çok hazla oynamanız için hazırlandı . Masa çöktü , oyun dondu , salondan düştüm gibi şikayetlerin olmayacağı güzel bir çalışmanın ürünü olarak sizinle birlikteyiz . Tek yapmanız gereken ücretsiz üye olmak ve salona giriş yapmaktır . Haydi , biz hazırız ve kapılarımızı açtık sizi bekliyoruz .

 

Bir önceki yazımızı okumanızı tavsiye ederiz :
Yorumlar
24 Mayıs 2014 Tarihinde Genel Kategorisine Eklenmiş ve 0 Yorum Yapılmış.
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

İlgili Terimler :

Benzer İçerikler

1

20 Mayıs 2014

Değişime ayak uydurmak
2

15 Mayıs 2014

Bizim sizden taleplerimiz
3

08 Mayıs 2014

Yalancıların yeni oyunu
4

05 Mayıs 2014

UstaOkey yenilikler
5

02 Mayıs 2014

Kiralık salonlarımız